Visi išorės ir vidaus apdailos darbai profesionalų rankomis.

Glaistymas

Sienų ir lubų glaistymas yra atliekamas keliais būdais:

  • Glaistymas atliekamas ant tinkuotų sienų paviršiaus,
  • Glaistymas atliekamas ant gipso kartono plokščių paviršiaus.

Pradedant glaistymo darbus ant tinkuoto ar gipso kartono plokščių paviršiaus, reikia būtinai įsitikinti, kad paviršiai yra pakankamai tvirti, nebirūs, nedulkėti. Glaistymo darbai gali būti atliekami tik kai tinkuoti paviršiai visiškai išdžiūva: kalkinis cementinis tinkas išdžiūva po 3 savaičių, priklausoma nuo sąlygų; gipsinis – po maždaug 2sav. Taip pat šie paviršiai negali būti įšalę ar drėgni.

Kad išvengtume trūkių atsiradimo glaistant siūles, patartina naudoti siūlių armavimo juostas. Jas būtina naudoti, kai gipso kartono plokštės montuojamos ant medinio karkaso, ar kai plokščių konstrukcijos montuojamos tokiose vietose, kur numatomi padidinti judėjimai; mansardos, koridoriai, ir pan.

Sienų ir lubų siūlių glaistymas ant gipso kartono plokščių paviršiaus.

Sienų ir lubų siūlių glaistymas: siūlės užpildomos glaistu. Glaistas skersiniais judesiais stipriai įspaudžiamas į siūlę. Užglaistomos ir savisriegių galvutės. Glaistas tepamas šiek tiek didesniu plotu nei siūlių armavimo juosta ir glaistykle nubraukiama. Siūlių armavimo juosta įspaudžiama į gipskartonio plokščių siūlės viršutinį kraštą, ir po to glaistykle įspaudžiama į siūlę judesiu iš viršaus žemyn. Palaukiama, kol nuglaistyta siūlė išdžius, o vėliau plačia glaistykle glaistoma su pasrinktu glaistu. Kai montuojama dviguba plokščių apkala, su glaistu turi būti glaistomos pirmo gipso kartono plokščių sluoksnio siūlės. Išdžiūvusią nuglaistytą siūlę galima lengvai nušlifuoti, stengtis nepažeisti šalia siūlės esančios neglaistytos plokštės plokštumos. Po to pašalinti visus nešvarumus ir dulkes.

Sienų ir lubų kampinių siūlių galistymas ant gipso kartono plokščių paviršiaus.

Sienų ir lubų kampinių siūlių glaistymas: siūles užpildomos glaistu. Glaistas skersiniais judesiais tepamas ant kapinių siūlių ir stipriai įspaudžiamas į siūles. Šiame etape užglaistomos ir savisriegių galvutės. Kampo profilis stipriai įspaudžiamas į užteptą glaistą, patogu įspausti su glaistykle arba tapetavimo voleliu. Ištryškęs glaistas nubraukiamas. Po to kampas taip užglaistomas, kad nesimatytų sujungimo tarp profilio ir sienos plokštumos. Kai glaistas išdžiūva, tada nušlifuojama.

Sienų ir lubų glaistymas ant betono ir tinko paviršiaus: naują betoninį paviršių galima glaistyti tik po 60 dienų. Įtrūkimus ir poras reikia užpildyti universaliu glaistu ir palaukti, kol paviršius visiškai išdžius.

Rekomenduojame: kad paviršius būtų nuglaistytas kokybiškai, prieš naudojimą glaistą lengvai pamaišyti – mišinys turi būti tolygios konsistencijos. Mišinio negalima maišyti labai intensyviai, naudojant elektrinius maišytuvus. Nemaišyti su kitomis medžiagomis ir vandens pilti nereikia.

info@laukoirvidausapdaila.ltarba+370 655 85926