Darbu galerija

-
Danish German Norwegian Swedish
Home Apie mus
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reklaminis skydelis
Apie musu veikla
Apie mus PDF Spausdinti El. paštas

Mūsų individuali veikla, lauko ir vidaus apdailos srityje, yra sukaupusi didelę patirtį statybos srityje ir pasisėmusi daug patirties Europoje bei Skandinavijoje. Per savo gyvavimo metus ji įrengė, apdailino ir restauravo daugybę įvairios paskirties namų ir pastatų. Bendrovės specialistai dirbo ir tebedirba visuomeniniu ir individualiu požiūriu objektuose, sėkmingai rekonstruoja, renovuoja ir remontuoja visuomeninius, gamybinius bei gyvenamuosius statinius, atlieka pilna interjero įrengimo ir apdailos, namų ir pastatų šiltinimo, ir remonto darbus.

Bendrovės tikslas – optimaliai tenkinti užsakovų poreikius, derinti interesus, aplinkosaugos reikalavimus, statyti kokybiškus, patikimus, estetiškus ir klientų lūkesčius bei Europos kokybės reikalavimus atitinkančius objektus pagal šiuolaikinę technologiją ir įgyti užsakovų pripažinimą.

Misija - vystyti bendrovės veiklą, siekiant tenkinti klientų lūkesčius, panaudojant profesionalius įgūdžius, aukštą darbuotojų kvalifikaciją, naujausias technologijas, gerinant aplinkos apsaugą, tuo būdu keliant šalies ekonominį lygį ir įvaizdį.
Mūsų paslaugas galite pamatyti ..čia..

Lauko ir vidaus apdailos darbai