Visi išorės ir vidaus apdailos darbai profesionalų rankomis.

Apie mus

Mūsų individuali veikla yra sukaupusi didelę patirtį lauko ir vidaus apdailos darbu srityje, pasisėmusi daug patirties Europoje bei Skandinavijoje. Per savo gyvavimo metus mes įrengėme, apdailinome ir restauravome daugybę namų ir įvairios paskirties pastatų. Mūsų specialistai dirbo ir tebedirba visuomeniniu ir individualiu požiūriu objektuose, sėkmingai rekonstruoja, renovuoja ir remontuoja visuomeninius, gamybinius bei gyvenamuosius statinius, atlieka pilną interjero įrengimo ir apdailos, namų ir pastatų šiltinimo, bei remonto darbus.

Bendrovės tikslas – optimaliai tenkinti užsakovų poreikius, derinti interesus, aplinkosaugos reikalavimus, statyti kokybiškus, patikimus, estetiškus ir klientų lūkesčius bei Europinius kokybės reikalavimus atitinkančius objektus pagal šiuolaikinę technologiją ir įgyti užsakovų pripažinimą.

Misija - vystyti bendrovės veiklą, siekiant tenkinti klientų lūkesčius, panaudojant profesionalius įgūdžius, aukštą darbuotojų kvalifikaciją, naujausias technologijas, gerinant aplinkos apsaugą, tuo būdu keliant šalies ekonominį lygį ir įvaizdį.

info@laukoirvidausapdaila.ltarba+370 655 85926